Hnědý keramický toaletní kartáč od Wenko Polaris – luxusní doplněk pro vaši koupelnu

Přetvořte svou koupelnu v soukromý lázeňský rezort

Nová kolekce oblíbené značky Wenko má všechny doplňky, které takové proměně můžete potřebovat. Mezi nimi je i toaletní kartáč z keramiky, kterého se budou kolem Vás ostatní koupající a toaletu používající jistě závidět.

Jednoduché linie dodají koupelně nadčasový styl a eleganci

Kartáč je vyroben z keramiky v hnědém odstínu, který dodá koupelně netradiční šmrnc. Nenápadný design s jemnými linami a hladkou pochroumanou strukturou keramiky mu dodává nadčasovost i eleganci. Je to takový šperk pro Vaši koupelnu.

Kartáč má vyměnitelnou hlavici a pasují na něj univerzální WC hlavice

Aby byl váš nový keramický kartáč vždy jako nový, můžete si vyměnit jeho hlavici. Pasují na něj univerzální WC hlavice o průměru 8 cm, které jsou k dostání v každé drogerii. To znamená, že si můžete přikoupit náhradní hlavice a snadno je vyměňovat.

Najděte si svou novou ozdobu koupelny na stránkách esrom.cz, kde si můžete vybírat z dalších barev a tvarů toaletních kartáčů od značky Wenko.

Toaletní kartáč z keramiky v hnědém odstínu

Závěr

Doplňky do koupelen představují už dnes víc než jen praktické využití. Tvoří atmosféru a dodávají koupelně na osobitosti. Hnědý keramický toaletní kartáč od Wenko Polaris je investice do kvalitního a krásného doplňku pro každou koupelnu.

Publikováno
V rubrikách Early