Kvalitní dubová MARIONET šuplíková komoda s 5 letou zárukou

Marionet šuplíková komoda je kvalitní a praktický kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Komoda je ideální řešení pro ty, kteří potřebují mít všechny své věci dobře uspořádané a přehledné. Barva dub monastery je příjemná a elegantní, což jí umožňuje zapadnout do jakéhokoliv stylu.

Rozměry a specifikace

Šuplíková komoda Marionet se vyznačuje skvělým designem a robustností. Její rozměry jsou šířka 80 cm, výška 84 cm a hloubka 34 cm. Jedná se o dokonale propojené rozměry, které umožňují komodě sloužit jako praktický nábytek pro každodenní použití. Komoda je vyrobena z lamina, což zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a vysokou úroveň stability.

Komoda obsahuje 4 zásuvky na válečkových kolejničkách, což zajišťuje snadné otevírání a zavírání. Každý šuplík má nosnost až 4 kg, takže můžete bez obav ukládat těžší věci. Horní deska komody má nosnost až 5 kg, takže na ni můžete umístit věci, které potřebujete mít v dosahu ruky.

Záruka 5 let a doprava

Při nákupu této šuplíkové komody získáte záruku 5 let, což zaručuje, že se výrobek při běžném používání nezničí ani nesetrhá. Všechny potřebné informace ohledně záruky jsou uvedeny v záručním listu, který vám bude doručen spolu s komodou.

Pro dopravu komody v demontu se jednoduše spojte s prodejcem, který vám poskytne všechny potřebné informace. Po doručení komody ji pak snadno a rychle složíte podle návodu, který bude součástí balení.

Přejděte na www.naradi-cz.cz, kde si můžete tuto kvalitní šuplíkovou komodu objednat za skvělou cenu.

Komoda Marionet

Publikováno
V rubrikách Early