MEBLINE Komoda RTV Toledo TL41 – dokonalá kombinace dubu San Remo a bílého lesku!

Pokud hledáte moderní a praktický nábytek pro vaše obývací pokoje, určitě by vám mohla přijít vhod komoda RTV Toledo TL41 od značky MEBLINE. Tato komoda vyniká dokonalou kombinací dubu San Remo a bílého lesku, která bude ideálně ladit s vaším interiérem.

Rozměry komody

Šířka: 159 cm

Výška: 48 cm

Hloubka: 39 cm

Specifické informace

Barevné provedení: Dub San Remo / Bílý Lesk (2494DW41)

Materiál: Čelo: MDF 18mm + membrána, korpus: laminovaná deska 15mm

LED osvětlení: Za příplatek

Všechny materiály jsou kvalitní a zaručují vám dlouholetou životnost nábytku. Pokud byste měli jakýkoliv problém, je tu 24 měsíční záruka, která vám poskytne dostatečný klid při výběru.

Pořízením komody Toledo TL41 si taktéž můžete připlatit za LED osvětlení, které dodá vaší komodě moderní vzhled a zároveň se vám bude lépe manipulovat s elektronikou. Komoda nabízí spousty úložných prostor pro všechny vaše elektronické přístroje a navíc si zde můžete uschovat i různé dekorativní předměty.

Všechny další kousky nábytku od MEBLINE jsou k dispozici na stránkách Atcomplet.cz, kde si je můžete prohlédnout a vybrat si to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Krása a prakce se u této komody nedostává! Nebojte se, zapomeňte na dlouho nudné obýváky a kup si MEBLINE Komodu RTV Toledo TL41 s dokonalou kombinací dubu San Remo a bílého lesku.

Komoda RTV Toledo TL41

Publikováno
V rubrikách Early