Nový sprchový kout čtvrtkruh od Ravak – Blix 80×80 cm (3B240C00ZG)


Bez vaničky a s lesklým chromovým profilem

Někteří se dají do víru lásky, jiní do víru sprchy. Pro druhou kategorii lidí máme skvělou zprávu – přichází nový sprchový kout čtvrtkruh od společnosti Ravak. Tento kout se vyznačuje nejen moderním designem, ale i řadou technologických vychytávek, díky kterým bude vaše koupelna ještě pohodlnější a hezčí.

Sprchový kout Ravak Blix

Bezpečnost, estetika a komfort

Zahradní židle, koše na odpadky, ale i sprchové kouty – všechny tyto věci musí být v první řadě bezpečné. Ravak si tohoto faktu je vědom a tak je nový sprchový kout vyroben z kvalitních materiálů, aby při jeho používání nedošlo k případným úrazům.

Sprchový kout Ravak Blix si ale nezadá ani s konkurencí, pokud jde o estetiku. Chromový profil dodá celému vzhledu elegantní a moderní nádech, který se bude hodit k jakémukoliv stylu koupelny. K hlavním výhodám nového sprchového koutu patří i jeho komfort. Díky praktickému posuvnému systému otevírání se můžete snadno dostat dovnitř a užít si osvěžující sprchu.

Hydrofobní úprava

Každý, kdo si už někdy musel po sprchování čistit sklo v koupelně, ví, jak těžké to dokáže být. Ravak ale přichází s výjimečnou technologií RAVAK AntiCalc®, která dokáže vodu odtéct z povrchu skla a nechat po sobě pouze drobné kapičky. To znamená, že už nebudete muset při každém použití koutu utírat sklo od vodních skvrn.

Sprchový kout Ravak Blix

Levá nebo pravá orientace – vyberte si sami

Každá koupelna je jiná a proto potřebuje i jiné zařízení. Ravak si tohoto faktu je vědom a proto nabízí sprchový kout Blix v levé i pravé orientaci. Tak se můžete rozhodnout sami, která strana koutu bude vám nejvíce vyhovovat.

Nabídka skvělých sprchových koutů je opravdu široká, ale nový sprchový kout čtvrtkruh od Ravaku je zkrátka jiný kalibr. Pokud hledáte bezpečný, estetický a pohodlný kout s moderními technickými vychytávkami, neváhejte a vyzkoušejte Ravak Blix.

Pokud vás toto inovativní řešení zaujalo, můžete si ho zakoupit na této stránce. Tento produkt je skvělým doplňkem pro každou moderní koupelnu.

Publikováno
V rubrikách Early