Rozkládací pohovka LAURENCE – Nube 06 – Elegantní a praktický kousek do vašeho interiéru

Jestli hledáte pohovku, která by se vás nejen krásně hodila do interiéru, ale zároveň by vám poskytla praktické využití, pak je LAURENCE tou správnou volbou. Tento model je elegantní, moderní, ale zároveň i praktický.odstavce

Pro malé byty a pokoje

Pohovka LAURENCE se hodí skutečně do malých bytů a i do pokojů; na rozdíl od mnoha jiných pohovek, které zabírají spoustu prostoru, tato je dostatečně kompaktní. Dokonce i při rozložení na spaní zabere jen velmi málo místa. Vysouvací lůžko klidně použijete i jako samostatnou postel pro návštěvy, nebo pokud máte více dětí a máte kapacitní problémy.

Možnost uložení věcí

LAURENCE v sobě krásně skrývá úložný prostor – má kromě užitečného lůžka také úložný prostor na polštáře nebo další věci, které si přejete ukládat k pohovce. U klasických pohovek je veliký problém, kde skladovat polštáře a deky, ale s LAURENCE tuto starost zkrátka nemáte.

Pohovka LAURENCE se dá objednat v několika barevných variantách, takže si zaručeně vyberete svoji oblíbenou. Nube 06, jako je zmiňováno v nadpisu, nabízí velice moderní a světlou barvu, která se hodí k jakémukoliv interiéru. Pokud tuto barvu hledáte, najdete ji na webu nábytkářství Crosta zde.

Elegantní a moderní design

LAURENCE je skvěle přizpůsobená modernímu bydlení. Je vyrobena z kvalitních materiálů, takže se o ni nemusíte bát. Stylový design se hodí k modernímu stylu v interiéru, není přelívaná zdobnost ani zbytečná mohutnost. Jednoduchý a přitom vkusný vzhled oceníte nejen vy, ale i vaše návštěvy.

Shrnutí:

Rozkládací pohovka LAURENCE v barvě Nube 06 nabízí elegantní řešení do vašeho interiéru. Tato pohovka se skvěle hodí do malých bytů a pokojů, kde potřebujete využít každý dostupný centimetr. Díky svému modernímu designu se hodí k moderním interiérům a úložný prostor vám usnadní skladování věcí. Rozklad na spaní je velice jednoduchý a pohovku můžete kdykoli využít jako samostatnou postel. A kde si můžete tento model objednat? Na webu nábytkářství Crosta, které nabízí rozkládací pohovky v mnoha barevných a materiálových variantách.

Pohovka v obýváku
Pohovka rozložená na spaní

Publikováno
V rubrikách Early