Stylový televizní stolek s dostatečným prostorem: 130 cm šířky


Vybíráte nový televizní stolek, ale máte pocit, že na trhu nenajdete nic, co by splňovalo všechny vaše požadavky? Máte velkou obrazovku a potřebujete dostatek prostoru pro další zařízení? Pokud ano, máme pro vás řešení – stylový televizní stolek s dostatečným prostorem o šířce 130 cm.

Kvalitní řemeslné zpracování

Tento televizní stolek je vyroben z masivního dřeva a jistě vám bude sloužit na mnoho let. Díky kvalitnímu řemeslnému zpracování vydrží náročné používání a zůstane stále vypadat jako nový. Navíc se jedná o designovou kousek, který dodá vašemu interiéru jedinečný styl a atmosféru.

Dostatek prostoru

Televizní stolek o šířce 130 cm nabízí dostatek prostoru pro vaší televizi, herní konzoli, satelitní přijímač, Blu-ray přehrávač a další zařízení. Výhodou je také dostatek úložného prostoru – dva velké zásuvky a police pro libovolné umístění dalších elektronických přístrojů, nebo věcí, které chcete mít stále po ruce.

Sametová výstelka zásuvek a otruziny na police dokreslují luxusní vzhled tohoto kousku nábytku.

Online objednání a další informace

Všechny naše výrobky si můžete objednat v našem e-shopu, nebo si je přijít prohlédnout a zakoupit přímo v našem showroomu, kde vám rádi poradíme s vašim výběrem. Navštivte naši webovou stránku pro více informací a naši aktuální nabídku nábytku v moderním designu.

Stylový televizní stolek je tedy skvělým řešením pro ty, kteří chtějí kvalitní a nadčasový nábytek s dostatkem úložného prostoru a moderním designem.

Publikováno
V rubrikách Early