Bílá lavice Richmond Fargo – pohodlný zážitek z posezení


Nábytek pro váš útulný obývací prostor

Toužíte po útulném a zároveň stylovém obývacím prostoru, kde vládne nábytek příjemných materiálů a čistých, jemných barevných tónů? Pokud ano, tak jste na správné adrese! Dolaďte svůj interiér designovou lavicí Fargo od značky Richmond Interiors. Její žinylkové čalounění bude potěšením nejen pro vás, ale i vaše návštěvy.

Bílá lavice Richmond Fargo - přehlédněte čalounění Bergen 900

Jedinečná a stylizovaná lavice Fargo se stane skvělým doplňkem každého interiéru. Je navržena tak, aby byla praktická, funkční a zároveň působila elegantně a vkusně. Lavici můžete použít jako originální sedadlo navíc ke konferenčnímu stolku, nebo jako stylovou podnosek. Lavice je vyráběna v rozměru 120 x 45 cm.

Kvalitní čalounění a perfektní kombinace s ostatním nábytkem

Ve stejné látce u nás najdete také spoustu křesel i pohovek od značky Richmond, se kterými bude lavice perfektně ladit. Navíc máte možnost si vybrat ze široké palety barev čalounění, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Pozn. Zobrazené čalounění je Bergen 900. Pokud vám však tato barva nevyhovuje, stačí si stáhnout náš vzorník, nebo nás kontaktovat a rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Bílá lavice Richmond Fargo - čalounění Bergen 900

Individuální výroba a vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a je tak přizpůsobený vašim individuálním potřebám. Naši profesionální návrháři a designéři vám tedy rádi pomohou s přesným výběrem materiálů, tvarů a barev.

Je dobré vědět, že vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud by se vám tedy lavice přeci jen nelíbila, tak je důležité si předem zkontrolovat tyto podmínky.

Zakoupit Bílou lavici Richmond Fargo na Maliboo.cz

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení této krásné lavice, tak můžete kliknout na odkaz níže. Tento odkaz vás přivede přímo na stránku produktu, kde si můžete objednat vaši vysněnou lavici.

Nakupujte kvalitní nábytek na Maliboo.cz a užívejte si pohodlný a stylový obývací prostor již dnes!

Odkaz na produkt Bílá lavice Richmond Fargo

Publikováno
V rubrikách Early