Toaletka Fiesta – Luxusní bílá krása s osvětlením a zrcadlem


Moderní toaletka je dnes pro mnoho žen nezbytností, když se ráno chystají do práce, do školy nebo na jiné společenské akce. Pokud hledáte toaletku, která bude dokonalým doplňkem vaší ložnice, neměli byste přehlédnout Toaletku Fiesta.

Dodáváme v dekoru bílém

Toaletka Fiesta je vyrobena v kvalitním provedení a je k dostání v dekoru bílém. Tento design je velmi oblíbený a hodí se do každé moderní ložnice. Navíc, bílý odstín opticky zvětšuje místnost a dodává jí svěží vzhled.

Parametry:

  • Rozměry: 92 x 140 x 44 cm
  • Výška zrcadla: 73 cm
  • Osvětlení: LED

Vysoké zrcadlo a LED světla

Toaletka Fiesta má vysoké zrcadlo, které dokonale osvětlí vaše obličeje a umožní vám snadné líčení. K tomu slouží LED světla, která jsou umístěna přesně nad zrcadlem. Světla jsou jasná a přirozená, takže vidíte barvy tak, jak jsou v reálném světě.

Tento krásný kus nábytku najdete na stránkách Esrom.cz.

Dodáváno v demontu

Toaletka Fiesta je dodávána v demontu, což znamená, že ji musíte sami sestavit. Nicméně, díky přiloženému návodu by to pro vás neměl být problém. Sestavování bude rychlé a snadné, takže se brzy budete moci radovat z tohoto krásného kusu nábytku.

Toaletka Fiesta

Viz. nákres ve fotogalerii

Na stránkách Esrom.cz najdete fotogalerii s dalšími obrázky a nákresy Toaletky Fiesta. Díky tomu si můžete prohlédnout tento kus nábytku z různých úhlů a lépe si tak uvědomit, jak bude vypadat ve vaší ložnici.

Publikováno
V rubrikách Early