Luxusní Boxspring KORBELA 07 ve velikosti 160×200 v barvě světle šedé látky


Úvod

Boxspring KORBELA 07 je pravým luxusním kouskem pro každou ložnici. Je krásná, pohodlná a nabízí perfektní výbavu, kterou v ložnici potřebujete. Také máme skvělou zprávu, místo 49590 Kč teď můžete mít Boxspring KORBELA 07 za 35990 Kč, zkrátka pádná příležitost, kterou nelze odmítnout.

Boxspring KORBELA 07

Pokud potřebujete novou postel, Boxspring KORBELA 07 je to pravé řešení. Tato postel je velmi pohodlná a nabízí vám dokonalý noční odpočinek. Můžete se kdykoli protáhnout a užít si kvalitní spánek na velmi pohodlném Boxspringu. Postel Boxspring je vyráběna z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost postele.

Úložný prostor

Tento Boxspring je vybaven praktickým úložným prostorem, což je skvělá vlastnost pro ty, kteří mají malou ložnici a potřebují více místa. V ceně postele je topper, takže si můžete být jisti, že vaše tělo bude uvolněné a oddané nočnímu odpočinku.

Rozměry postele

Postel má rozměry 160 x 215 x 53/115 cm, což znamená, že se hodí do každé ložnice bez ohledu na velikost místnosti. Ložná plocha má rozměry 160 x 200 cm, takže se můžete uvelebit na velmi prostorné ploše.

Materiál

Tato postel je vyrobena z bonellových pružin, které jsou velmi kvalitní a zajišťují velmi pohodlný spánek. Nožky jsou vysoké 2 cm, což dodává posteli určité kouzlo a dodatečnou eleganci.

Dodání v demontu

Boxspring KORBELA 07 bude dodána ve stavu demontáže, takže nezapomeňte na přibalenou montážní příručku, abyste se mohli snadno a rychle sestavit. Tak co si stojíte?

Zjistit více o Boxspringu KORBELA 07 ve velikosti 160×200 v barvě světle šedé látky.

Boxspring KORBELA 07

Boxspring KORBELA 07 detail

Publikováno
V rubrikách Early