Nejlepší místo pro zábavu a posezení – barový stůl!


Všichni víme, že při hledání ideálního místa pro zábavu a posezení s přáteli hraje klíčovou roli správné prostředí. Pokud hledáte útulné a přátelské místo, kde vám barmanka připraví vaše oblíbené nápoje, určitě musíte navštívit náš barový stůl!

Kvalitní nápoje, přátelská atmosféra

Naše barový stůl nabízí široký výběr nejlepších nápojů. Od klasických piv po různé druhy koktejlů, každý si u nás najde to, co ho nejvíce baví. Díky šikovným barmankám budou vaše oblíbené nápoje chutnat ještě lépe.

Přátelská a uvolněná atmosféra je další předností našeho barového stolu. Při návštěvě se budete cítit jako doma. Naše obsluha se vám snaží rozumět a udělá vše pro to, abyste si u nás užili co nejvíce zábavy a pohodového posezení s přáteli.

Speciální akce a slevy

V našem barovém stolu se pravidelně konají speciální akce, které patří k oblíbeným mezi našimi hosty. Patří sem třeba ochutnávky nových druhů piv nebo tematické večery, během nichž se můžete těšit na soutěže, hry a zábavu. K tomu navíc nabízíme slevy pro studenty a skupiny.

A pokud si chcete užít něco opravdu zvláštního, neváhejte a zaregistrujte se na našem webu. Díky tomu budete mít včas informace o plánovaných akcích, novinkách na našem jídelním lístku a dalších výhodách exkluzivně přístupných pouze pro registrované členy. A to vše zdarma!

Nechte se zaujmout pestrými kulturními programy

U nás se nejedná pouze o pití a zábavu, ale máme k dispozici i řadu kulturních programů. Naše barové prostředí je ideálním místem pro koncerty, divadelní představení i výstavy, které si můžete užít v příjemném prostředí společně s přáteli. Zajímá vás nějaká konkrétní akce? Stačí nahlédnout na naše webové stránky, kde najdete kompletní rozpis!

A pokud jste fanoušky tradičního černého divadla z následujícího odkazu se můžete dostat na stránky BLACK THEATRE SRNEC – legendárního černého divadla, které bylo založeno v roce 1961.

BLACK THEATRE SRNEC

Publikováno
V rubrikách Early