Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Little Tower – dokonalý doplněk do každého interiéru

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a přitom výjimečné dekorace dodají vašemu interiéru vánoční kouzlo bez nadbytečné doslovnosti a oslňujícího třpytu.

Přesně tak je to i u kolekce Urbania pocházející z dílny designérského dua R7B (Mette Bache a Barbara Bendix Becker). Výsledkem jejich práce jsou na pohled okouzlující svícny s ručně vyřezávanými otvory propouštějící světlo, a které jsou vyrobené z prémiové keramiky.

Urbania Lighthouse Little Tower je jedním z klenotů této kolekce. Jednoduchý a přitom nezapomenutelný tvar vás okouzlí na první pohled. Jeho bílá barva je dokonalým základem pro vánoční dekorace, ale zároveň se bude skvěle vyjímat i po celý rok.

Pokud hledáte originální svícen, který je zároveň praktický a esteticky nádherný, Urbania Lighthouse Little Tower je tím pravým výběrem pro vás.

Keramika na špičkové úrovni

Kolekce Urbania se vyznačuje vysokou kvalitou keramiky. Svícny jsou vyráběny v Dánsku a prošly přísnými kontrolami kvality. Pokud si pořídíte Urbania svícně a dekorace, můžete si být jisti, že máte v rukou produkt nejen krásný, ale i dlouhodobě odolný.

Urbania Lighthouse Little Tower je navíc praktický. Díky svému vnitřnímu prostoru pojme hojný počet svíček a díky ručně vyřezávaným otvorům dokáže vytvářet malebné světelné hry.

Dekorace, která vás na první pohled okouzlí

Urbania Lighthouse Little Tower od Kähler Design je dekorace, která okouzlí svým jednoduchým tvarem i detaily. Horní část svícnu je opatřena ručně vyřezávaným otvorem v podobě průsvitné věže. Tento detail nejen že zajišťuje výjimečnost tohoto kusu, ale také propouští světlo z interiéru ven, což dodává svícnům z kolekce Urbania vlastní kouzlo.

Svícen Urbania Lighthouse Little Tower a vánoční atmosféra

Bílá barva Urbania Lighthouse Little Tower dokonale zapadá do vánočních dekorací a přitom se může pyšnit tím, že jí neztratí svou estetickou hodnotu ani v jiném období roku. Krása tohoto svícnu tkví v jeho nenápadnosti, v tom, jak se dokáže skvěle sladit s jinými dekoracemi a zároveň vyniknout na svém místě.

Vánoční svátky jsou obdobím plným světla a tmy, vůní a chutí. Svícen Urbania Lighthouse Little Tower nejenže dokáže vytvářet jedinečné světelné hry, ale svou nenápadnou krásou přináší vánoční atmosféru do každého domova, kterým prosvítá jeho světlo.

Koupit Urbania Lighthouse Little Tower

Pokud vás Urbania Lighthouse Little Tower zaujal, jistě se ptáte, kde ho můžete získat. Na stránkách skvelynabytek.cz vám ho dodají přímo domů.

Vyberte si tento svícen a nechte se okouzlit jeho nenápadnou krásou, která vyzařuje minimalistickou eleganci a harmonii. Urbania Lighthouse Little Tower je dokonalým doplňkem do každého interiéru a jeho dekorační hodnota přetrvá i po vánočních svátcích.

Svícen Urbania Lighthouse Little Tower

Keramika z kolekce Urbania

Vánoční atmosféra s Urbania Lighthouse Little Tower

Publikováno
V rubrikách Early