Nová Polička Ravak Slim bílá X07P652 pro moderní koupelny


O produktu

je koupelnový doplněk, který se hodí do každé moderní koupelny. Polička je navržena v barevném provedení bílá a její šířka je 29 cm. Vyrobená je z materiálu hliník, který zajišťuje vysokou odolnost proti vlhkosti a korozi.

Vlastnosti

Materiál

Polička Ravak Slim bílá X07P652 je vyrobena z kvalitního materiálu hliník, který zaručuje odolnost proti vlhkosti a korozi. Díky tomu může být použita i v koupelnách, kde je vysoká vlhkost vzduchu.

Šířka

Polička Ravak Slim bílá X07P652 má šířku 29 cm. Díky této velikosti se hodí do menších koupelen, kde není mnoho místa na ukládání věcí.

Montáž

Polička Ravak Slim bílá X07P652 se montuje vrtáním do zdi. Díky tomu je velmi pevná a stabilní.

Výhody

Moderní vzhled

Polička Ravak Slim bílá X07P652 má moderní vzhled, který se hodí do každé moderní koupelny. Bílá barva poličky se hodí k ostatnímu vybavení koupelny a zároveň působí světle a svěže.

Vysoká kvalita

Polička Ravak Slim bílá X07P652 je vyrobena z kvalitního materiálu hliník, což zaručuje vysokou odolnost proti vlhkosti a korozi. Díky tomu je polička dlouhodobě použitelná a má dlouhou životnost.

Snadná montáž

Polička Ravak Slim bílá X07P652 se montuje vrtáním do zdi, což je velmi snadné a rychlé. Díky tomu si ji může namontovat každý sám a bez pomoci odborníka.

Zákaznická zkušenost

„Zakoupili jsme si novou Poličku Ravak Slim bílou X07P652 pro naši koupelnu a jsme s ní velmi spokojeni. Její moderní vzhled se perfektně hodí k našemu vybavení koupelny a díky snadné montáži jsme ji mohli namontovat sami. Polička je velmi pevná a odolná, což oceňujeme v koupelně s vysokou vlhkostí vzduchu. Určitě ji doporučujeme!“

Polička Ravak Slim bílá X07P652

Pro více informací a objednání si můžete prohlédnout produktovou stránku na https://www.velkynabytek.cz/produkt/policka-ravak-slim-bila-x07p652.

Publikováno
V rubrikách Early