Zlatý skleněný stojan na zubní kartáčky Kave Home Christell – styl a funkcionalita do vaší koupelny

Stojan na zubní kartáčky nepatří mezi nejúchvatnější doplňky koupelny. Avšak skleněný stojan na zubní kartáčky Kave Home Christell dokáže celou koupelnu proměnit na místnost plnou elegance a stylu.

Jedinečný zlatý motiv

Zlatý motiv stojanu Christell okamžitě přitáhne pozornost a upoutá vaše oči na první pohled. Design stojanu je jedinečný a zaujme každého, kdo ve vaší koupelně spatří tento kousek, který kdekoli jinde nenajdete.

Unikátně tvarované sklo

Stojan na zubní kartáčky Kave Home Christell je vyroben z unikátně tvarovaného skla, což mu dává neuvěřitelně luxusní vzhled a dává dojem vysoké kvality materiálu. Sklo dodává stojanu na zubní kartáčky ten správný šmrnc a udělá z vaší koupelny úžasnou prostory.

Stojan Christell je nejen krásný, ale i praktický doplněk koupelny. Skleněný povrch umožňuje jednoduché čištění, a to jen vlhkým hadříkem. Prachovku použijete na odstranění prachu z těžko dostupných míst.

Kombinujte s designovou kolekcí Kave Home Christell

Pro dokonalou harmonii v koupelně doporučujeme kombinovat zlatý skleněný stojan na zubní kartáčky Kave Home Christell s celou designovou kolekcí Kave Home Christell. Řada doplňků této kolekce zahrnuje prémiovou kosmetiku a koupelnové textilie, takže vytvoříte výjimečnou koupelnu plnou stylových prvků.

Zlatý skleněný stojan na zubní kartáčky Kave Home Christell

Vyberte si zázemí svého wellness centra s nejsledovanějšími kousky z naší nabídky a prohlédněte si náš obchod pro skvělé inspirace!

Nebuďte přehlíženi a pořiďte si nyní zlatý skleněný stojan na zubní kartáčky Kave Home Christell a nechte svou koupelnu zářit šarmem a elegancí!

Zdroj fotografií a produktů: www.crosta.cz/produkt/zlaty-skleneny-stojan-na-zubni-kartacky-kave-home-christell

Publikováno
V rubrikách Early