Praktická a stylová GAB Komoda Hola pro váš domov

Moderní a vysoce kvalitně provedená komoda, která se bude vyjímat a dotahovat detail každému pokoji, nadchne vás svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto komodou od uznávaného tuzemského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslel pro umění, design, módu a mnoho dalších estetických cítění.

Popis produktu

Komoda Hola je vyráběna z kvalitního dřeva a je k dispozici v elegantní černé barvě. Celkové rozměry této komody jsou:

  • Šířka: 81 cm
  • Výška: 90 cm
  • Délka: 40 cm

Je tedy dostatečně velká na to, aby se do ní vešlo všechno, co potřebujete uschovat, ale zároveň se vejde do menších prostorů.

Otázkou však zůstává, co má tato komoda v sobě. Po otevření zjistíte, že disponuje třemi prostornými zásuvkami, které jsou opatřeny kvalitními výsuvy. Díky nim si můžete být naprosto jisti, že zásuvky snadno vysunete a bez zasekávání a poškození předmětů, které v nich máte uložené.

Nad zásuvkami se nachází prostor pro další uložení vašich osobních věcí. Prostor, který vám zaručí snadný přístup k věcem, které často používáte a přitom se nebudou válit volně na stole, skříni či jiném úložném prostoru.

GAB Komoda Hola
GAB Komoda Hola 2

Tím se dostáváme k další výhodě této komody. A tou je její jednoduchý a elegantní design. Komoda Hola se hodí do každého interiéru, bez ohledu na to, jaký styl domova si oblíbíte. Bez určitého stylu by bylo lepší ji nazvat klasikou. Komoda Hola se totiž pyšní jednoduchými liniemi a čistými tvary, které vás neomrzí ani po mnoha letech.

Jak bychom tedy mohli shrnout výhody, které vám nabízí tato praktická a stylová komoda? Velký úložný prostor, hladké a kvalitní výsuvy, snadný přístup k vašim věcem, elegantní design a špičková kvalita od předního tuzemského výrobce, který dbá na každý detail. A navíc, jak jsme již zmínili na začátku tohoto článku, máte možnost dopřát si takovou vkusnou komodu prostřednictvím našeho internetového obchodu na adrese https://www.esrom.cz/produkt/gab-komoda-hola-2.

Publikováno
V rubrikách Early