Praktický pomocník na záchod: Držák na toaletní papír MEXEN RUFO v elegantním černém designu

Záchodovým papírem se setkáváme v každodenním životě a je nezbytnou součástí každého toaletního prostoru. A právě proto je důležité, aby měl své místo a byl uložen tak, aby byl snadno dostupný.

Držák na toaletní papír MEXEN RUFO je ideálním pomocníkem pro každou domácnost. Černá povrchová úprava působí elegantně a stylově a dokonale se hodí do moderního koupelového prostoru.

Specifikace produktu:

  • Materiál: kov
  • Povrchová úprava: černá
  • Šířka: 165 mm
  • Výška: 50 mm
  • Vzdálenost od stěny: 70 mm

Držák na toaletní papír MEXEN RUFO je vyroben z kovu a jeho černá povrchová úprava vypadá velmi elegantně. Je vhodný pro toaletní papír v standardní velikosti, a tak vám poskytne dostatek prostoru pro uložení papíru. Navíc díky vzdálenosti od stěny zamezí případnému zamotání papíru a zajistí, že vždy bude snadno dostupný.

Držák na toaletní papír MEXEN RUFO

Instalace držáku je velmi snadná a není nutná žádná specializovaná znalost. Stačí ho připevnit ke stěně pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení. A pokud si nejste jisti, jak s instalací postupovat, můžete si prohlédnout instruktážní video, které najdete na našem webu.

Vyberte si držák na toaletní papír MEXEN RUFO již dnes!

Zařiďte svůj toaletní prostor do posledního detailu a pořiďte si držák na toaletní papír MEXEN RUFO v elegantním černém designu. Uložení toaletního papíru již nikdy nebude otravou a neustálým sháněním. A pokud si ho objednáte ještě dnes, můžete si být jisti, že vám bude doručen co nejdříve. Navíc vám nabízíme možnost výměny nebo vrácení zboží do 14 dnů od doručení, takže nemusíte mít obavu z toho, že by produkt nevyhovoval vašim požadavkům.

Přejděte na naši stránku produktu, kde se dozvíte více informací a můžete si ho ihned objednat.

Publikováno
V rubrikách Early