Stylová a praktická komoda Falco Pedro 073 truffle pro váš domov

Komoda Pedro je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér. Pokud hledáte komodu, která dokáže nadchnout svým designem a zároveň posloužit jako praktické úložiště, máte již nyní jasno.

Komoda díky svému provedení nabízí univerzální použití, dostatek úložného prostoru a najde uplatnění v kterékoliv místnosti Vašeho bytu. Nejenže je vhodná do ložnice a dětského pokoje, ale i do pracovny či předsíně. S jejími třemi zásuvkami můžete uskladnit různé drobnosti a svůj domov tak udržovat v pořádku. 

Unikátní design a kvalita za přijatelnou cenu

Komoda je vyráběna z kvalitních materiálů, které zaručují rychlou a snadnou montáž. Součástí balení je montážní návod, který Vás jednoduše provede celým procesem i s potřebnými spojovacími prvky. Komoda má jasně definované hrany, které jí dodávají eleganci a perfektní vzhled.

Chcete, aby Vaše komoda byla opravdu svěží a neotřelá? V této kolekci najdete Falco Pedro 073 Truffle. Toto nazelenalé dekorativní provedení a jednoduchý design u vás doma zpříjemní váš den a vytvoří příjemnou atmosféru. Komoda je vhodná do teplejších a světlých interiérů. 

komoda Falco Pedro 073 truffle

Na internetových stránkách Nářadí-cz.cz najdete tuto komodu v provedení Pedro 073 Truffle, což je velmi moderní a unikátní barva. Komoda měří 70,3 x 80 x 40 cm a v ceně není obsažena žádná další dekorace.

Jestliže jste milovníkem nadčasového severského designu a chcete zdokonalit svůj byt do dokonalosti, jistě oceníte tuto praktickou a zároveň stylovou komodu.

komoda Falco Pedro 073 truffle

Nečekáte však na proměnu Vašeho bytu až v nekonečném čase. Nabíhající rok 2022 je tou pravou příležitostí pro změny, ke kterým jste už dávno přemýšleli. A tato komoda rozhodně nezklame.

Publikováno
V rubrikách Early