Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 170x8x50 cm dub halifax – dokonalý doplněk k vaší koupelně


Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 170x8x50 cm dub halifax

Dokonalý doplněk k vaší koupelně

Koupelna je místnost, kterou každodenně využíváme. A proto by měla být praktická, ale zároveň i krásná a útulná. Pokud hledáte kousek nábytku, který zkrášlí vaši koupelnu a zároveň bude praktický, máme pro vás skvělý tip – Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 170x8x50 cm dub halifax.

Závěsná deska pod umyvadlo v dekoru dub halifax

Tato závěsná deska pod umyvadlo je vytvořena v dekoru dub halifax. Tento dekor velice připomíná opravdový dub. Působí zároveň moderně, ale i rustikálně. Určitě se hodí do každé moderní i rustikální koupelny.

Rozměry desky

Rozměry této desky jsou 170x8x50 cm. Vzhledem k těmto rozměrům se deska stane dominantním prvkem vaší koupelny. Ovšem zároveň tento kus nábytku poskytuje vynikající úložný prostor.

Povrch v provedení lamino

Povrch desky je v provedení lamino. Lamino je moderní materiál, který se vyznačuje svou odolností proti povrchovému poškození. Povrch tedy bude dlouho vypadat jako nový.

Bez konzolí

Deska pod umyvadlo neobsahuje konzole. To znamená, že umyvadlo bude zavěšeno na desce, ale bez viditelných konzolí. Tento prvek dodává koupelně dokonalý moderní vzhled.

Pro více informací o této desce a jejích vlastnostech navštivte oficiální stránky Maliboo .

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 170x8x50 cm dub halifax

Celkově lze říci, že Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 170x8x50 cm dub halifax je skvělým doplňkem pro každou moderní i rustikální koupelnu. Je praktická, krásná a zároveň poskytuje mnoho úložného prostoru. Pokud tedy hledáte nábytek do vaší koupelny, určitě se na tuto desku pod umyvadlo podívejte.

Publikováno
V rubrikách Early