BIZZOTTO Svíčka AKABE 30cm 0680561 – krása pro všední den i speciální příležitosti


O PRODUKTU

Stylová svíčka AKABE od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. AKABE tvoří obal ve tvaru mísy z masivního teakového dřeva v krásné světlé barvě s rozměry kolem 30x30cm, které se však produkt od produktu mohou lišit. Obal je vyplněn voskem a knotem. Velmi krásná svíčka, kterou můžete následně vždy opět vyplnit voskem a novým knotem.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál obalu: teakové dřevo

Rozměry obalu: 30x30cm

Rozměry jsou indikativní a mohou se lišit.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: není nutná

BIZZOTTO Svíčka AKABE 30cm 0680561

Obrázek: BIZZOTTO Svíčka AKABE 30cm 0680561

Tato svíčka vám dodá hezkou atmosféru při normálních každodenních večerech jako i při kulaté narozeninové oslavě. Je velmi praktická, jelikož se může použít znovu a znovu. Prodejcem této svíčky je společnost ATcomplet.cz. Pokud se vám tato svíčka líbí, můžete ji zakoupit zde.

VHODNÝ DÁREK

Znáte někoho, kdo má rád stylový nábytek a zajímavé dekorace? Pokud ano, je tato svíčka AKABE od BIZZOTTO skvělým dárkem. Ocení ji jak jako ozdobu, tak i svou funkčnost.

BIZZOTTO Svíčka AKABE 30cm 0680561

Obrázek: BIZZOTTO Svíčka AKABE 30cm 0680561

Nakupování u společnosti ATcomplet.cz je velmi snadné. Stačí si vybrat produkt, doplnit potřebné údaje a objednávka je hotová. Dopravu si můžete zvolit dle svých potřeb a úhrada je možná několika způsoby. Pokud byste při objednávání potřebovali jakékoli informace, neváhejte využít zákaznické podpory.

Publikováno
V rubrikách Early