Závěsná WC – moderní a praktické řešení pro každou koupelnu

Závěsná WC je moderní a praktické řešení pro každou koupelnu. Tato WC se vyznačuje tím, že je zavěšena na zdi a není připevněna k podlaze. Tento typ WC se stává stále oblíbenějším a to z několika důvodů.

Výhody závěsné WC

Jednou z největších výhod závěsné WC je, že je velmi snadné uklízet pod ní. Díky tomu, že není připevněna k podlaze, lze pod ní snadno umýt a udržovat v čistotě.

Další výhodou je, že závěsná WC vypadá velmi moderně a elegantně. V dnešní době je design velmi důležitý a závěsná WC se hodí do moderních koupelen.

Závěsná WC také umožňuje úsporu místa v koupelně. Díky tomu, že není připevněna k podlaze, je pod ní volné místo, které lze využít pro úložné prostory nebo pro umístění dalšího nábytku.

Instalace závěsné WC

Instalace závěsné WC je poměrně jednoduchá, ale vyžaduje určité znalosti a zkušenosti. Pokud nejste zkušeným instalatérem, měli byste si najmout odborníka, který vám s instalací pomůže.

Při instalaci závěsné WC je důležité zajistit pevné uchycení na zeď. WC musí být pevně uchycena, aby nedocházelo k pohybu a vibracím při používání.

Dále je důležité zajistit správné připojení k vodovodnímu potrubí a odpadu. Pokud nejste zkušeným instalatérem, měli byste si nechat poradit od odborníka.

Závěsná WC jako součást moderní koupelny

Závěsná WC je velmi oblíbená součást moderní koupelny. V kombinaci s dalšími moderními prvky, jako jsou například velké dlaždice, skleněné sprchové kouty a moderní baterie, vytváří závěsná WC velmi elegantní a moderní prostředí.

Závěsná WC se hodí do koupelen různých velikostí. Pokud máte malou koupelnu, může být závěsná WC ideálním řešením, protože umožňuje úsporu místa.

Pokud máte větší koupelnu, můžete závěsnou WC kombinovat s bidetem nebo s dalšími prvky, jako jsou například umyvadla a skříňky na uložení kosmetiky a dalších potřeb.

Nabýváte nový byt a hledáte moderní koupelnu s kvalitním vybavením? Navštivte náš eshop a vyberte si z široké nabídky moderních koupelen a koupelnového nábytku.

Publikováno
V rubrikách Early