Šedý puf od Windsor & Co Sofas Planet – skloubení stylu a pohodlí


Šedý puf od Windsor & Co Sofas Planet – skloubení stylu a pohodlí

Stačí hodit nohy nahoru a vydechnout. Pufy si totiž získávají na oblibě každým rokem víc a víc a jsou nepřehlédnutelným kamarádem ke každé pohovce. Své praktické uplatnění si najde jak v obývacím pokoji, tak i v pracovně či ložnici.

Kolekce Planet – šarmantní pojetí s moderním nádechem

Kolekce Planet nabízí pohovky a pufy v šarmantním pojetí s moderním nádechem. Jejich potah je z kvalitní látky ze 100% syntetických vláken, která vám bude připomínat jemnou lněnou tkaninu. Pokud hledáte elegantní a zároveň pohodlný nábytek, neváhejte a podívejte se na šedý puf od značky Windsor & Co Sofas Planet zde.

Windsor & Co Sofas – francouzská značka s kvalitním nábytkem

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností. Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.

Šedý puf od Windsor & Co Sofas Planet

Pufy jsou ideální pro ty, kdo chtějí svůj interiér oživit a přidat do něj něco zajímavého. Kombinace šedé barvy a moderního designu dělá z pufu nejen praktický kousek nábytku, ale i stylový doplněk do vašeho domova. Ať už si ho dáte do kanceláře jako místo pro relaxaci mezi práce nebo si s ním zaléznete do postele s oblíbenou knihou, bude to pro vás vždy měkoučké a pohodlné.

Zdroj: Skvělý Nábytek

Publikováno
V rubrikách Early