Moderní křeslo Casarredo GATSBY I95/I22 v ořechové barvě

Křeslo Casarredo GATSBY I95/I22

Praktické, elegantní křeslo v neobvyklém provedení. Křeslo Casarredo GATSBY I95/I22 se hodí do moderního interiéru i do klasického prostředí. Jeho ořechová barva v kombinaci s látkou Inari 22 nebo Inari 95 vytváří sofistikovaný vzhled, který potěší každého návštěvníka.

Pohodlné sezení zaručují bonelové pružiny spolu s PUR pěnou. Tyto materiály dodávají křeslu potřebnou pružnost a dostatečnou tuhost pro pohodlné sezení.

Barevné provedení

Látka Inari 22 a Inari 95

Výška i hloubka sedu je 43 cm, což je ideální výška pro pohodlné sezení pro většinu lidí. Dřevěná konstrukce je v barvě ořech, což se skvěle hodí k dekoraci v podobné barvě.

Barevné provedení – látka Inari 22 a Inari 95. Látka Inari 22 má světlejší odstín s růžovým nádechem, zatímco Inari 95 má tmavší barvu s hnědým nádechem. Obě látky jsou kvalitní a odolné proti opotřebení a poškrábání.

Dodávané v demontu

Křeslo v demontu

Zboží doprodáváme. Křeslo Casarredo GATSBY I95/I22 je dodávané v demontu, což znamená, že si ho musíte sestavit sami. Návod k sestavení je však přehledný a snadno srozumitelný. Pokud však nemáte zkušenosti s montáží nábytku, můžete využít služby našeho montážního týmu.

Tip: Pořiďte si ke křeslu i taburet a dejte si pohodlně nohy nahoru.

Zdroj: https://www.nabytekted.cz/produkt/casarredo-kreslo-gatsby-i95-i22-orech

Publikováno
V rubrikách Early