Otočná umyvadlová baterie – praktické a stylové řešení pro koupelny různých velikostí

Otočná umyvadlová baterie je v dnešní době stále oblíbenější volbou pro nové koupelny. Je velmi praktická, protože umožňuje snadnou úpravu směru vody, a dokáže tak výrazně usnadnit každodenní hygienu.

Zedbavte čas a zvýšíte pohodlí s otočnou baterií

S otočnou umyvadlovou baterií se již nemusíte ohýbat a otáčet hlavou, abyste se dokázali spláchnout po čištění zubů nebo mytí obličeje. Díky otočnému mechanismu si můžete nastavit správnou výšku a úhel, a to bez ohledu na to, zda máte v ruce kartáč na zuby, nebo se chcete jen osvěžit studenou vodou.

Stylový a funkční design pro každou koupelnu

Samozřejmě, že otočné umyvadlové baterie se nevyrábějí jenom kvůli praktickým funkcím. I když jsou v této oblasti velmi funkční, mohou být také velmi krásné a stylové. Vyrábějí se v různých tvarech, velikostech i materiálech, a můžete si tak vybrat variantu, která se dokonale hodí do vaší koupelny.

Určitě zkontrolujte zařízení koupelny na itema.cz a najděte ten nejlepší kousek pro vaši koupelnu.

Montáž a údržba otočné baterie

Po koupi otočné umyvadlové baterie načrtněte, zda ji nainstalujete sami, nebo si najmete profesionálního instalatéra. Pokud jste zruční se základní prací se dřevem a plastem, měli byste být schopni nainstalovat baterii sami.

Je však důležité pamatovat na pravidelnou údržbu baterie. Je nutné ji pravidelně čistit a odstraňovat z ní usazeniny. Pokud najdete otvor zpomalený proud vody, může to znamenat, že je třeba upravit filtry.

Nakonec byste měli být připraveni na to, že různé materiály vydrží různě dlouho. Po dlouhé době používání se mohou některé části začít opotřebovávat, a mohou také vyžadovat výměnu.

Otočná umyvadlová baterie je bezpochyby skvělou volbou pro vaši koupelnu – ať už se jedná o velkou nebo malou. Určitě si vyberte model, který vám bude nejvíce vyhovovat, a také nezapomeňte na pravidelnou údržbu a včasné opravy.

Publikováno
V rubrikách Early