MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver: skvělá volba pro každý interiér!

MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver je unikátní sedací souprava, která se vyznačuje originálním designem, vysokým komfortem a praktičností. Tento nábytek nabízí nejen pohodlné místo k odpočinku, ale také umožňuje vytvořit stylový a moderní obývací pokoj. Pokud hledáte pohovku, která udělá váš interiér modernějším a praktičtějším, pak je MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver tím nejlepším řešením pro vás.

Originální design a vysoký komfort užívání

MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver se vyznačuje moderním a originálním designem, který vynikne v každém interiéru. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které jí zajišťují vysokou pevnost, stability a komfort při užívání. Kromě moderního designu také nabízí funkčnost a pohodlí.

Sedací souprava obsahuje lenošku s úložným prostorem, který slouží jako zásobník na lůžkoviny. Díky tomu můžete snadno uložit lůžkoviny pro případ, že se čekáte hosty. MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver má také velmi snadnou funkci spaní, kterou zvládne každý. Vaši hosté se tak budou cítit svěží a odpočinutí a budou moci využít komfortu vašeho obývacího pokoje.

Specifikace produktu

MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver se vyrábí v univerzálním designu, který nabízí možnost umístění na levou nebo pravou stranu. Při výrobě sedací soupravy byly použity nejkvalitnější materiály pro dosažení maximálního komfortu při užívání. Výplň sedadla je složena z vlnové pružiny a polyuretanové pěny s tloušťkou 10 cm, zatímco výplň opěradla je tvořena polyuretanovou pěnou s tloušťkou 7 cm. Rám sedací soupravy je vyroben ze dřeva a laminátových desek, což zajišťuje stabilitu a pevnost. MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver má také široké područky, které zajišťují pohodlné užívání a umožní vám si odpočinout ve stylu.

Kromě toho jsou v balení s pohovkou součástí polštáře. Materiál, který byl použit pro výrobu MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver, je manila 16 šedá (tkanina) + soft 11 černá (EKO kůže). To zaručuje vysokou kvalitu a odolnost, což zajišťuje, že tato rohová sedací souprava bude dlouho vydržet a vyhovovat vašim potřebám a vkusu.

Pokud chcete získat elegantní a praktický nábytek do vašeho obývacího pokoje, pak je MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver tou správnou volbou pro vás! Navštivte náš eshop na adrese: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/mebledomi-rohova-rozkladaci-pohovka-s-lenoskou-gulliver-seda-cerna a objednejte si MebleDomi Rohovou pohovku s lenoškou Gulliver hned teď!

MebleDomi Rohová pohovka s lenoškou Gulliver

Náš t

Publikováno
V rubrikách Early