Pleteme si hnízdo s oranžovou dekou DecoKing Mic!


Kvalitní oranžová deka z mikrovlákna DecoKing Mic

oranžová deka DecoKing Mic

Hřejivá a příjemná na dotek – to jsou hlavní vlastnosti krásné oranžové deky z mikrovlákna DecoKing Mic, o rozměrech 220 x 240 cm. Deka je navržena tak, aby tě udržela v teple během studených nocí a přitom byla měkká a pohodlná na spaní.

Potřebuješ-li vylepšit svůj noční spánek a hledáš kvalitní, měkkou a pohodlnou deku, DecoKing Mic je pro tebe tou pravou volbou.

Kvalitní materiál – mikrovlákno je velmi jemné vlákno s extrémní pevností. DecoKing Mic je zhotovena z mikrovlákna, které je nejen příjemné na dotek, ale i velmi odolné a snadno se udržuje. Jednoduše ji vyperte v pračce na 30 stupňů a nechte ji usušit na vzduchu.

Při výběru deky se neřiď pouze vzhledem a barvou, ale hlavně kvalitou zpracování a použitých materiálů. S DecoKing Mic máš jistotu kvalitního zboží od renomovaného českého výrobce.

Různé využití – DecoKing Mic oranžovou deku můžeš využít nejen jako teplou deku do postele. Skvěle poslouží i jako přikrývka na gauč, doplněk interiéru či na piknik v přírodě.

Oranžová deka DecoKing Mic se stane tím nejužitečnějším kouskem v tvé domácnosti, který ti zpříjemní nejednu chladnou noc, prodlouží ti čas strávený s rodinou na gauči a zkrátí ti dlouhé chvíle v přírodě.

Zajímavosti o mikrovláknu

Mikrovlákno se stalo oblíbeným materiálem nejen v textilním průmyslu, ale také v automotive, stavebnictví a kosmetice. Velmi jemné vlákno, které má velkou pevnost a snadno se udržuje, je využíváno k výrobě mnoha různých produktů, jako jsou například mikrovlákenné utěrky, vysavače a také deky.

Díky svým unikátním vlastnostem, mikrovlákno nepochybně ovládá trh s moderními textilními produkty a není divu, že oranžovou deku DecoKing Mic je právě z mikrovlákna.

Jak si vybrat správnou velikost deky?

Když si chceš vybrat správnou velikost deky, měj na paměti, že by měla být co největší a pro tebe dostatečně dlouhá, aby tě zahřála během celé noci. Pamatuj si, že ne každá velikost postele pasuje na každou deku. Ideální je, když je deka o něco větší než je přikrývka, aby neunikala teplota a nebylo třeba se přes ni příliš hodit a nevstávalo se kvůli ochlazení.

Oranžová deka DecoKing Mic o rozměrech 220 x 240 cm je ideální volbou pro king size postel a poskytne ti dostatek tepla pro celou rodinu.

Publikováno
V rubrikách Early