Stylový konferenční stolek ASIR ISTANBUL v ořechovém provedení

Konferenční stolek ISTANBUL vypadá jako v dekoru ořech vyrobená větší krabička od zápalek na černých nožkách. Je to jako malý kus Istanbulu do vašeho obývacího pokoje. Tento výjimečný kus nábytku nejenže poskytuje úložný prostor, ale díky stylovému designu vám dodá nápaditost a eleganci do domova.

Perfektní doplnění do vašeho interiéru

Stůl ASIR ISTANBUL je perfektním doplňkem pro každý moderní interiér. Jeho ořechové provedení a černé nohy tvoří kontrast, který zaujme vaše návštěvy. Navíc stůl disponuje praktickým středovým regálem, kde můžete uskladnit věci jako například časopisy, knihy nebo ovladače.

Jaký materiál byl použit?

Tento konferenční stolek byl vyroben z 18 mm silných desek, které jsou pokryty 100 % melaminem v dekoru ořechu. Tyto desky jsou velmi odolné proti poškození a snadno se udržují čisté. Černé kovové nohy poskytují stolek dostatečnou stabilitu a odolnost.

Rozměry

Rozměry tohoto konferenčního stolku jsou:

  • Šířka: 105 cm
  • Hloubka: 60 cm
  • Výška: 32,6 cm
  • Výška nohou: 17 cm

Jak pořídit tento skvělý kus nábytku?

Pokud jste se rozhodli pořídit si tento stylový konferenční stolek, můžete to jednoduše udělat na webu SrovnavacNabytku.cz. Klikněte na tento odkaz a během pár minut máte svůj nový konferenční stolek připravený pro použití: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-konferencni-stolek-istanbul-orech.

Stylový konferenční stolek ASIR ISTANBUL

Stylový konferenční stolek ASIR ISTANBUL

Zakoupit si tento stůl znamená, že získáte nejen praktický a stylový kus nábytku, ale také rozšíříte svou sbírku unikátních kusů do vašeho bydlení. Nechte se inspirovat a přidejte do svého domova malý kousek Istanbulu.

Publikováno
V rubrikách Early