Šatní skřín Roco II 120 cm v černé barvě – prostorné úložné řešení pro každou ložnici


Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Šatní skřín Roco II 120 cm nabízí velmi praktické vnitřní uspořádání, které usnadní ukládání vašich věcí. Skříň disponuje množstvím polic, šuplíků a závěsů na oblečení, které poskytnou dostatek prostoru pro uložení vašich věcí.

Korpus: 16 mm silná laminovaná deska

Skříň Roco II 120 cm je vyrobena z 16 mm silné laminované desky, která zajišťuje velmi dobré mechanické vlastnosti a stabilitu skříně. Laminovaná deska také poskytuje skvělou ochranu proti poškození a oděru.

Posuvný systém BIMAK

Díky posuvnému systému BIMAK se skříň Roco II 120 cm velmi snadno ovládá a umožňuje velmi plynulé posouvání dveří. Systém je velmi odolný a spolehlivý, takže se nemusíte obávat o jeho životnost.

Nábytek je dodáván v demontu

Skříň Roco II 120 cm je dodávána v demontovaném stavu, což znamená, že ji budete muset nejprve sestavit. Nicméně, návod pro sestavení je velmi přehledný a díky tomu by mělo být sestavení velmi snadné.

Madla v černé barvě

Skříň Roco II 120 cm disponuje madly v černé barvě, které dodají celému nábytku velmi elegantní a moderní vzhled. Madla jsou také velmi praktická a umožňují snadné a pohodlné ovládání dveří.

Korpus skříně v matné černé barvě

Korpus skříně je vyroben v matné černé barvě, což dodá celému nábytku velmi moderní a elegantní vzhled. Tato barva také skvěle kontrastuje s ostatními světlými prvky v místnosti.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Skříň Roco II 120 cm má následující parametry:
šířka: 120 cm
výška: 200 cm
hloubka: 62 cm

Pokud si chcete pořídit tuto skvělou šatní skříň, navštivte prosím stránku produktu na našem e-shopu a proveďte si objednávku. O Vaší objednávce budete informováni emailem nebo telefonicky. Poté, co bude vaše objednávka zpracována a expedována, doručíme Vám šatní skříň přímo domů.

Šatní skřín Roco II 120 cm - černá matná

Pořiďte si šatní skříň Roco II 120 cm v černé barvě a získáte velké množství úložného prostoru, elegantní a moderní design a spolehlivý nábytek, který se stane součástí vašeho domova. Tento nábytek doporučujeme pro každou ložnici, kde potřebujete dostatek prostoru pro všechny své věci.

Publikováno
V rubrikách Early