Stojací lampa ASIR SH203: Elegantní kousek v mosazně-černém provedení

Stojací lampa SH203 je vyrobená z kruhové základny a robustního stínítka z přírodního materiálu. Tato elegantní lampa se hodí do každého interiéru a její černo-mosazné provedení jí dává moderní vzhled.

Výrobek je k dostání zde: Stojací lampa ASIR SH203 na bestnabytek.cz

Černo-mosazná stojací lampa SH203 nese robustní stínítko, které ze své výšky dodá dostatek světla. Tento kousek vynikne v každém případě, ať už ji postavíte do obýváku nebo do pracovny. Její moderní design zaujme a rozzáří váš interiér.

Je vyrobena z kovového těla mosazné barvy. Celkový průměr této stojací lampy je 34 cm a výška činí 138 cm, což je ideální rozměr pro lustrování větších prostor. Průměr stínítka je také 34 cm a typ objímky je E27. Maximální výkon této stojací lampy je stanoven na 60 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Je důležité respektovat tuto skutečnost pro vaši vlastní bezpečnost. Samotná žárovka není součástí dodávky, proto je nutné si ji pořídit samostatně. Díky této stojací lampa bude váš byt nebo dům o výrazně mnohem více osvětlen a bude se v něm cítit světleji a vesměs dobře.

Stojací lampa ASIR SH203

Tuto stojací lampu lze umístit do každého interiéru. Je to ideální lampa pro ty, kteří si potrpí na vkusný, moderní a praktický design. Součástí jejího designu je např. robustní stínítko z přírodního materiálu, které dodává dostatek světla. Díky tomu se tak lze při čtení nebo psaní v křesle cítit mnohem pohodlněji. Také je ideální pro práci na počítači nebo pro zkrášlení konverzačního rohu v obývacím pokoji nebo kanceláři.

Publikováno
V rubrikách Early