Obdélníková sprchová vanička Kaldewei Superplan XXL – dokonalá kombinace designu a kvality


Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Stojíte před výběrem sprchové vaničky a nevíte, na kterou značku vsadit? Zkuste Kaldewei Superplan XXL – určitě vám vydrží dlouhá léta.

Obzvláště důležitý je materiál, ze kterého je vanička vyrobena. Kaldewei vsadil na smaltovanou ocel, která zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému opotřebení a chemickým látkám.

Design pro vizuální dojem

Vizuální stránka zcela bez pochyb rozhoduje o tom, zda bude vanička zapadat do celkového vzhledu vaší koupelny. Kaldewei Superplan XXL v tomto ohledu zaručeně uspěje.

Ovalní tvar a alpská bílá barva jsou velmi moderní a elegantní. Právě v takovém duchu vznikla i koupelna, kde se vanička bude nacházet. Vzhled vaničky dokáže ovlivnit celkový dojem z koupelny velice výrazně.

Praktická část pro bezproblémové použití

Pro vaničky se klade náročné zadání, musí plnit dokonale praktické funkce, jakou je zajištění správného odtoku vody.

Díky tloušťce 4,7 cm a rozměru 170×70 cm zajistí Kaldewei Superplan XXL přiměřenou kapacitu a zároveň umožní pohodlné použití. Balení samospádem bez sifonu a nožiček pro instalaci znamená navíc nižší náklady na pořízení zdrojů.

Pro více informací o vaničce si můžete otevřít https://www.crosta.cz/produkt/sprchova-vanicka-obdelnikova-kaldewei-superplan-xxl-170m70-cm-smaltovana-ocel-alpska-bila-430930000001

Kaldewei Superplan XXL

Závěr

Kaldewei Superplan XXL je trefou do černého, pokud hledáte praktickou a zároveň designově navrženou sprchovou vaničku.

Kombinace smaltované oceli a moderního designu zaručují pohodlí při používání a vizuální dojem, který zaujme každého. Navíc snadná instalace je další pozitivní vlastností vaničky značky Kaldewei.

Publikováno
V rubrikách Early