Nejlepší ocelová naběračka na trhu – Bestik od Bitz!


Extravagantní design v metalických barvách

Toužíte-li po extravaganci, pak jsou pro vás příbory v metalických barvách jako stvořené. Zlatá je mezi všemi královnou a o honosnost při servírování tak nebude nouze. Vyšňořte i vy svůj jídelní stůl s touto designovkou.

Bestik od Bitz

Bestik od Bitz je vynikající ocelová naběračka, která je momentálně na trhu nepřekonatelná. Bitz je dánská značka, kterou založil Christian Bitz, mladý šéfkuchař s vizí naučit lidi na celém světě lépe jíst. Kromě toho se angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí a další příslušenství

Veškeré nádobí, příbory a sklenice z Bitz jsou ručně vyráběné a glazurované, takže nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické. Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi.

Proč Bestik od Bitz?

Pokud hledáte kvalitní ocelovou naběračku, neměli byste přehlédnout Bestik od Bitz. Je ideální pro servírování jakýchkoliv jídel, ať už se jedná o hlavní chod, nebo dezert. Je vyroben z odolné oceli, která je snadno čistitelná a dlouhodobě vydrží.

Jediným malým nedostatkem je její cena, která je o něco vyšší než u běžných naběraček na trhu. Pokud však toužíte po kvalitě a designu, stojí to za investici.

Kde koupit Bestik od Bitz?

Pokud jste se rozhodli koupit Bestik od Bitz, můžete se podívat na stránky maliboo.cz, kde je tato naběračka k dostání za velmi příznivou cenu.

Příbory

Závěr

Pokud chcete na svém jídelním stole zanechat nezapomenutelný dojem, rozhodně byste si měli pořídit Bestik od Bitz. Jedná se o kvalitní a designovou naběračku, kterou budete moci používat celé roky. Ocitnete se tak v dobré společnosti s těmi nejlepšími šéfkuchaři, kteří si na ni rovněž nedají dopustit.

Publikováno
V rubrikách Early