Froté prostěradla 120×200 – Užijte si pohodlný spánek každou noc!


Co je to froté?

Froté je tkanina nebo látka, která je příjemně měkká, hustá a velmi savá. Její povrch tvoří jakoby mini kebulky, které umožňují snadné vsakování vlhkosti.

Froté prostěradla 120×200 jsou vynikajícím řešením pro každého, kdo hledá pohodlný a příjemný spánek. Díky svým vlastnostem udržují tělo suché a pohodlně se přizpůsobují tvaru matrace a těla. Jsou ideální volbou pro celoroční použití.

Proč si pořídit froté prostěradlo?

Existuje mnoho důvodů, které mohou být důvodem proč zvolit právě froté prostěradlo:

  • Pohodlí – Froté je jednou z nejpohodlnějších látek, které existují. Má měkký a hladký povrch, což umožňuje příjemný spánek každou noc.
  • Hygieničnost – Froté je velmi savý materiál, který dokáže velmi rychle odvlhčit. Díky této vlastnosti zabraňuje množení bakterií a plísní a udržuje sebe i matraci čistou a suchou.
  • Přizpůsobivost – Froté prostěradla jsou velmi elastická a dokážou se přizpůsobovat tvaru matrace. Navíc mají pododstupek, který jim umožňuje dobře držet na místě.
  • Cena – Froté prostěradla jsou cenově velmi dostupná a jsou velmi výhodná volba na trhu.

Jak správně pečovat o froté prostěradlo?

Froté prostěradla 120×200 je potřeba prát na 60 stupňů a nejlépe na samostatný program. Doporučujeme použít jemný prací prášek a žádné aviváže a bělící prostředky. Prostěradlo nesušte v sušičce, ale nechte ho vysušit na rámu nebo rovnou na matraci. Pokud je to nutné, žehlete je na střední teplotu.

Závěr

Pokud si chcete dopřát pohodlný a hygienický spánek, určitě byste měli zvážit pořízení froté prostěradla 120×200. Jsou velmi pohodlná, hygienická a cenově dostupná volba, která vám poskytne nezbytný klid a pohodu každou noc.

Navštivte náš obchod a vyberte si z naší široké nabídky froté prostěradel té pravé pro vás!

Publikováno
V rubrikách Early