Koupelnová skříňka Geberit Selnova v ořechu hickory – praktické úložné řešení pro každou koupelnu!

Koupelna je místem, kde si chceme užívat svůj osobní relaxační čas a vychutnat si chvíle klidu a pohody. Pro vytvoření dokonalé koupelnové atmosféry je důležité mít všechny potřebné věci na dosah ruky a uklizené na svém místě. Koupelnová skříňka Geberit Selnova je právě takovým praktickým řešením pro každou koupelnu.

Závěsná koupelnová skříňka nízká v provedení ořech hickory o rozměru 33×29,7×65 cm

Koupelnová skříňka Geberit Selnova v ořechu hickory je úložným prvkem, který nejenže poskytuje dostatek úložného prostoru, ale také skvěle doplní celkový design koupelny. Skříňka je vyrobena v nízkém provedení a má rozměry 33×29,7×65 cm, které ji umožňují snadno zasunout kamkoliv do koupelny. Díky tomu, že je závěsná, nebude zabírat žádný prostor na podlaze a koupelna tak bude opticky větší.

koupelnová skříňka

Povrch v provedení lamino

Koupelnová skříňka Geberit Selnova v ořechu hickory má povrch v provedení lamino. Tato vrstva zajišťuje odolnost proti vodě a vlhkosti, což je pro koupelnu velice výhodné. Lamino povrch navíc snadno udržíte v čistotě a skříňku budete mít stále jako novou.

lamino povrch

Dvířka mají levé i prvé otevírání

Koupelnová skříňka Geberit Selnova v ořechu hickory má dvířka, která se otevírají jak levým, tak pravým směrem. Díky tomu můžete skříňku plně využít a nebudete mít problém se vstupem dovnitř. Koupelna tak zůstane stále uklizená a přehledná.

dvířka

Jestli hledáte plně funkční a elegantní koupelnovou skříňku, která dokáže poskytnout dostatek úložného prostoru a zároveň skvěle doplní design vaší koupelny, pak je Geberit Selnova tou správnou volbou. Na https://www.crosta.cz/produkt/koupelnova-skrinka-nizka-geberit-selnova-33m29-7m65-cm-orech-hickory-501-274-00-1 si můžete prohlédnout její detaily a zjistit více informací o jejích vlastnostech.

Publikováno
V rubrikách Early