KARE Design Jídelní stůl Schickeria – kombinace dubového dřeva a bílé podnoží v elegantním designu s průměrem 80 cm


KARE Design Jídelní stůl Schickeria

Kombinace dubového dřeva a bílé podnoží v elegantním designu

KARE Design Jídelní stůl Schickeria

Jídelní stůl Schickeria s bílou podnoží je vyroben z lakované oceli a odkládací stolové desky v barvě dubu. Jeho průměr 80 cm je vhodný i do menších pokojů, kde je potřeba šetřit s místem. Elegantní stůl se štíhlou nohou je pevný a skvěle doplní jak moderní, tak i stylové interiéry. K dispozici je také s odkládací deskou v barvě ořechu.

Jídelní stůl Schickeria s bílou podnoží – dubový Ø80cm

KARE DESIGN Jídelní stůl Schickeria s bílou podnoží – dubový Ø80cm: Jídelní stůl Schickeria s bílou podnoží je vyroben z lakované oceli a odkládací stolové desky v barvě dubu. Jeho průměr 80 cm je vhodný i do menších pokojů, kde je potřeba šetřit s místem. Elegantní stůl se štíhlou nohou je pevný a skvěle doplní jak moderní, tak i stylové interiéry. K dispozici je také s odkládací deskou v barvě ořechu.

Vysoce kvalitní výrobek s širokým výběrem barev a materiálů

Jídelní stůl Schickeria je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a disponuje mnoha možnostmi úprav. Pokud tedy potřebujete svůj domov doladit přesně podle svých představ, můžete vybírat z široké nabídky kolekce odkládacích desek a podnoží Schickeria. Díky tomu máte možnost si vybrat přesně tu kombinaci, která bude nejvíce odpovídat vašemu vkusu a stylu vašeho interiéru.


KARE Design Jídelní stůl Schickeria

Záruka kvality a spokojenosti

Při nákupu jídelního stolu Schickeria získáváte záruku kvality a spokojenosti. V případě jakýchkoliv problémů s výrobkem nebo nespokojenosti můžete využít služby zákaznického servisu a reklamovat výrobek.

Publikováno
V rubrikách Early