Velká vana pro maximální relaxaci: 170×70 cm

Ani nevíte, jaký potěšení můžete prožít z relaxace v prostorné vaně. Klidně si můžete představit usmívající se tvář, jak si užívá celou šíři vany. Alena si tuto novinku nechala nedávno instalovat a od té doby každý den slibuje svému tělu příjemnou relaxaci.

Proč si pořídit velkou vanu?

Každý z nás má samozřejmě jiné důvody. Někdo již dříve vlastnil vanu a po přestěhování zjistil, jak já mu chybí jeho oblíbená relaxační aktivita. Jiný zase touží po vodních masážích a terapiích, které mu v letních měsících poskytují osvěžení a zároveň pohybové strojování. Zkrátka si užívá křupavý zvuk vln, které dopadají na hrany vany.

Kdo však stále váhá, musíme zmínit, že velká vana se OSVĚČUJE a má proto i medicínské využití. Například pro mnohé neurotické pacienty je relaxace v vaně důležitým preventivním opatřením, protože pomáhá při poruchách spánku a při psychických poruchách.

Jakou velikost vany si vybrat?

Záleží samozřejmě již na konkrétních požadavcích a dostupném prostoru. Pokud se nechceme změnit celou koupelnu, lze se rozhodnout pro menší varianty, které budou fungovat spíše jako bonus k běžně dostupnému sprchovému kouti. Idealni velikost 170×70 cm zajistí prostor kde uvítáte své tělo a odpočinkovou vnitřní pohodu.

Kde si vybrat nejlevnější variantu?

Tento problém může mít pro mnohé z nás přímý dopad na konečnou cenu za výrobu. Zkuste se ale nejprve podívat na Eshop dorrestrechy.cz. Nabízí jedny z nejlepších cen na trhu. A pokud si všimnete nějaké zajímavé akce nebo slevy, můžete ušetřit nemalé peníze.

Celá řada e-shopů nabízí velkou nabídku vany, nastavení podstatných parametrů, velikosti a barvy, k nahlédnutí si můžete vybrat z široké škály. Záleží na vašem vkusu a možnostech, které máte k dispozici.

Kupte si vany na dorrestrechy.cz a užívejte si ty nejlepší relaxační chvíle, ať už jste sami nebo s rodinou a přáteli. Tak neváhejte a dnes si objednejte kousek luxusu, který vám pomůže prožít relaxační chvíle jako nikdy předtím.

Publikováno
V rubrikách Early