Koupelnový set Maroko v dubu wotan – úchvatný nábytek pro váš domov


Koupelnový set Maroko v dubu wotan

Koupelnový nábytek Maroko v dubu wotan

Moderní koupelnový nábytek

Koupelnový set Maroko v dubu wotan je moderní a funkční nábytek pro vaši koupelnu. Jeho styl je určen pro ty, kteří hledají kombinaci praktičnosti a estetických hodnot. Sám si vyberte, zda chcete nastavit šikovné úložné prostory, skřínky pro kosmetické výrobky, nebo třeba poličky pro krásné dekorace.

Dodáváme v dekoru dub Wotan

Chcete svoji koupelnu doplnit o jedinečnou atmosféru a rozeznatelný styl? Vyberte si koupelnový nábytek Maroko v dubu wotan, který sám o sobě přináší do prostoru uvolněnou a příjemnou atmosféru. Nábytek je následně dodáván v dekoru dub Wotan, který podtrhuje elegantnost a jedinečnost vaší koupelny.

Umyvadlo a zrcadlo jsou součástí

Koupelnový set Maroko v dubu wotan je plně vybaven pro vaše pohodlí. Součástí je umyvadlo a zrcadlo, které se stylisticky dobře hodí k celkovému designu nábytku. Musíte si pouze zvolit, kde ho umístíte, jak velký prostor pro koupelnu máte a jak elegantní ho chcete mít.

Nábytek je dodáván v demontu

Samozřejmostí je, že koupelnový set Maroko v dubu wotan je dodáván v demontu. Není tedy nutné volat kvůli přepravě žádné přepravní služby. Celý balík dorazí rovnou k vašim dveřím, kde si ho můžete postavit sami. Co všechno budete k montáži potřebovat, se dozvíte v návodu ke stavebnici.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

120x133x35cm

Klikněte sem a objednejte si koupelnový set Maroko v dubu wotan ještě dnes!

Koupelnový set Maroko v dubu wotan - detail

Publikováno
V rubrikách Early